fbpx
Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia szyte na miarę potrzeb. Stawiamy na praktyczny charakter. Dopasowujemy formę konsultacji do Ciebie i Twojego zespołu. Generujemy oszczędności, poprawiamy efektywność.

We make brands smart We make brands smart

SZKOLENIA MARKETINGOWE

Chętnie dzielimy się wiedzą. Organizujemy szkolenia, warsztaty, prowadzimy wykłady dla studentów. Stawiamy na praktykę. Dopasowujemy zakres i poziom szkolenia do Twoich potrzeb i branży. Szkolimy warsztatowo, wykonujemy realne zadania, pracujemy na prawdziwych przykładach. Zapewniamy materiały i wsparcie poszkoleniowe. Konsultujemy działania marketingowe i wskazujemy odpowiednie kierunki. A wszystko to w bezstresowej atmosferze, niewielkich grupach i do ostatniego pytania uczestników.

Szkolenia Google Ads

Krok po kroku pokażemy Ci, jak prowadzić reklamy Google Ads. Twoje działania staną się znacznie skuteczniejsze, a Ty skończysz przepalać budżety. Obiecujemy przekazać Ci same konkrety bez lania wody.

Szkolenia Google Analytics

Dzięki szkoleniu z Google Analytics, skończysz z podejmowaniem decyzji opartych na “wydaje mi się”. Zrozumiesz dane i metryki. Będziesz komfortowo poruszał się po panelu u wyciągał trafne wnioski.

Szkolenia Social Media

Pokażemy Ci jak tworzyć posty, które angażują i prowadzić regularną i spójną komunikację. Dowiesz się, jak tworzyć reklamy, które potrafią sprzedać w social media nawet Mercedesa.

Szkolenia Public relations

Dzięki szkoleniu poznasz nowe formy komunikacji. Dowiesz się jak budować kontakty z mediami i gasić kryzysy nie tylko w weekendy. Zdradzimy Ci też tajniki budowania love brandu.

Szkolenia Wideo Marketing

Nauczymy się, jak tworzyć rolki, które zdobywają zasięgi, filmy, które zyskują subskrypcje oraz live streamy, które chce się oglądać. Dowiesz się, jak tworzyć wideo, które sprzedaje.

Szkolenia dedykowane

Przygotowujemy szkolenia szyte na miarę - dla Ciebie, Twojej firmy czy wybranych zespołów. Napisz nam, czego potrzebujesz, a my wyślemy Ci dedykowany program.

Skontaktuj się z nami

Zwiększ skuteczność swoich działań marketingowych, dzięki praktycznym szkoleniom. Napisz do nas, w jakim obszarze chciałbyś poszerzyć swoją wiedzą lub wiedzę swojego zespołu, a my przedstawimy Ci dedykowany plan szkolenia.