fbpx
Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Public Relations

Wierzymy w siłę słów i autentyczność komunikacji. Aktywnie reagujemy, kreując pozytywny wizerunek firm za pomocą wielopoziomowych działań w Internecie. Wspieramy w kryzysach, także w weekendy.

We make brands more human We make brands more human

KREOWANIE WIZERUNKU TWOJEJ MARKI

Ty powiesz nam, jaki cel wizerunkowy chcesz osiągnąć, a my znajdziemy sposób, żeby to zrobić. Specjalizujemy się w kampaniach wizerunkowych i  późniejszym przekuwaniem ich w efekty sprzedażowe. Opowiadamy historie, które angażują, pozyskujemy publikacje, które dają rozgłos, budujemy zasięgi, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia i wspieramy, kiedy w Twoim biznesie wydarzy się coś nie po Twojej myśli. Przygotowujemy strategie komunikacyjne, które budują rozpoznawalność.

Strategie marketingowe

Zaplanujemy efektywną strategię marketingową zarówno w kanałach online, jak i offline. Sprawimy, że Twoje działania będą bardziej spójne. Wskażemy nowe kierunki dla Twojego biznesu.

Kreowanie wizerunku

Zadbamy o to, aby o Twojej marce mówiono nie tylko dużo, ale przede wszystkim dobrze. Wzbudzimy zainteresowanie, zaangażujemy odbiorców, zwiększymy lojalność wobec Twojej firmy.

E-PR

Łącząc umiejętności dziennikarskie z doświadczeniem w performance marketingu, stworzymy dla Ciebie strategię komunikacyjną E-PR. Znajdziemy punkty styku z marką tam, gdzie są Twoi Klienci.

Monitoring mediów

Weźmiemy na siebie monitoring Internetu i social media, dzięki czemu w najszybszy sposób dowiesz się, gdzie i jak piszą o Twoim biznesie. Pomożemy Ci gasić kryzysy w zarodku.

Media relations

Zbudujemy mądre relacje z dziennikarzami. Pozyskamy publikacje medialne w najbardziej poczytnych mediach. W nowoczesny i kreatywny sposób zbudujemy wizerunek Twojej firmy.

PR kryzysowy

Zadbamy o to, aby sytuacje kryzysowe były pod kontrolą. Pomożemy Ci opracować manual antykryzysowy i poradzić sobie z wkurzonymi Klientami. Wesprzemy, jeśli kryzys wybuchnie.

Skontaktuj się z nami

Nie zaczniesz sprzedawać, jeśli Twoja marka nie będzie znana. Nie pozyskasz nowych Klientów, jeśli nie zadbasz o jej rozpoznawalność. Nie odzyskasz reputacji, jeśli popełnisz błędy w komunikacji kryzysowej. Napisz do nas i śpij spokojnie.