fbpx
Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Google Ads

Specjalizujemy się w prowadzeniu efektywnych i systematycznie zwiększających sprzedaż kampaniach Google Ads. Stawiamy na regularną optymalizację, nie przepalamy budżetów. Uważamy, że nie ma wyników, których nie dałoby się poprawić.

We make brands stronger We make brands stronger

PROWADZENIE KAMPANII GOOGLE ADS

Ty opowiesz nam o swoim biznesie, a my stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię Google Ads. Kampanie poprowadzą dla Ciebie certyfikowani specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem. Konto reklamowe będzie Twoją własnością, a my zagwarantujemy Ci pełną transparentność współpracy. Otrzymasz nie tylko wsparcie reklamowe, ale też analityczne i graficzne. Dzięki współpracy z naszą agencją, która jest Partnerem Google, zyskasz dodatkowe 1200 zł na reklamy. Pomożemy Ci skutecznie rozwinąć Twój biznes.

Kampanie w sieci wyszukiwania

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania znajdziemy Klientów, którzy w czasie rzeczywistym szukają Twojego produktu lub usługi. Wyświetlając im reklamy, zwiększymy prawdopodobieństwo, że kupią właśnie u Ciebie.

Kampanie w sieci reklamowej

Nawet prowadząc niewielki biznes, możesz wyświetlać swoje reklamy na portalach wysokozasięgowych jak onet.pl, wp.pl czy interia.pl. Pomożemy Ci zbudować wizerunek i świadomość Twojej marki.

Kampanie Performance Max

Wykorzystując automatyzację i machine learning, dotrzemy do Twoich Klientów poprzez różne kanały, poprawiając efektywność kampanii. W rezultacie zyskasz większy zwrot z Twojej inwestycji w reklamę.

Kampanie Discovery

Dzięki atrakcyjnym kreacjom reklamowym dotrzemy do użytkowników Gmaila, prezentując im spersonalizowane reklamy, dopasowane do ich zainteresowań. Zwiększymy tym samym ilość punktów styku z Twoją firmą.

Kampanie Produktowe

Stworzymy dla Ciebie skuteczne kampanie e - commerce, uwzględniając marżowość Twoich produktów. Już teraz możesz założyć scenariusz, że sprzedaż w Twoim sklepie poszybuje w górę.

Kampanie Youtube

Obejrzenie reklamy za jeden grosz? To możliwe! Udowodnimy Ci, że reklamy na Youtube nie są drogie, a Ty możesz w niskich kosztach promować swoje materiały wideo, zwiększając zasięg i świadomość marki.

Agencja ze statusem Google Partners – co zyskujesz?

01
Kupon 1200 zł

Decydując się na pierwszą kampanię, możesz otrzymać kupon na kampanię reklamową o wartości 1200 zł.

02
Dostęp do narzędzi beta

Jako pierwszy otrzymasz dostęp do narzędzi w wersji beta, dzięki czemu zyskasz przewagę konkurencyjną.

03
Certyfikowani specjaliści

Twoją kampanię poprowadzą doświadczeni specjaliści, których wiedza i umiejętności są potwierdzone certyfikatami Google Ads.

04
Najlepsze wyniki

Status Partnera Google otrzymują agencje reklamowe wykazujące się najlepszymi wynikami kampaniach w Google Ads.

Skontaktuj się z nami

Niezależnie od tego czy dopiero chcesz wystartować z działaniami reklamowymi, czy potrzebujesz audytu aktualnej kampanii i podniesienia jej efektywności, napisz do nas, a my postaramy się pomóc. Pozyskuj więcej leadów i regularnie zwiększaj swoje przychody dzięki kampaniom Google Ads.