fbpx
Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Social Media

Prowadzimy profile marek na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, TikToku i Twitterze. Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe, które przekładają się na zyski firmy. Budujemy trwałe relacje ze społecznością, oparte na unikalnej i wyrazistej komunikacji.

We make brands speak We make brands speak

PROWADZENIE PROFILI MAREK W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Twoje social media nie działają? Może to nie wina ostatnio dodanej grafiki, a braku strategii oraz  znajomości odbiorcy i jego potrzeb. Jeśli nie pokazujesz, że Twoja marka jest wyjątkowa, to skąd mają wiedzieć o tym Twoi Klienci? Dobrze, że tutaj trafiłeś. Pomożemy Ci zbudować komunikację, która wesprze Twoją strategię biznesową. Wesprzemy angażującymi treściami i jakościowymi kreacjami graficznymi. Zbudujemy relację z Twoimi fanami, które przełożą się na przywiązanie do Twojej marki. Sprawimy, że Twoje social media będą pełne życia.

Prowadzenie działań na Facebooku

Fanpage, który zrealizuje Twoje cele biznesowe to nie tylko ładne grafiki. To strategia oparta na wyróżnikach. To mówienie o tym, o czym chcą słuchać Twoi Klienci. To rozmowa z fanami - nie tylko z tymi, którzy kochają Twoją markę. Pomożemy Ci stworzyć spójną i jakościową komunikację oraz zbudować zaangażowaną społeczność.

Prowadzenie działań na Instagramie

Możemy obiecać Ci angażujące posty, spójną komunikację, skuteczną współpracę z influencerami i rolki, które zdobywają zasięgi. I jesteśmy w stanie przekonać Cię, że Instagram może być Twoim kolejnym kanałem sprzedaży. Poprowadzimy go mądrze, bez fejkowych kont i kupowanych lajków.

Prowadzenie działań na Linkedinie

Pomożemy Ci świadomie budować Twoją markę na Linkedinie i kreować wizerunek lidera w świecie profesjonalistów. Nawiążemy owocne relacje, które pomogą w budowaniu Twojego biznesu. Zadbamy o to, by Twoja firma była atrakcyjna w oczach Twoich kontrahentów i pracowników.

Prowadzenie działań na TikToku

Na Tik Toku nie da się wszystko na sztywno, bo trendy stale się zmieniają. Dlatego eksperymentujemy, obserwujemy, co działa, a co nie. I podpowiadamy, abyś Ty osiągnął, jak najllepsze wyniki. I mimo że teraz może wydawać Ci się, że nie ma tam Twoich Klientów, to pamiętaj, że za jakiś czas to właśnie ta grupa nimi będzie.

Kampanie reklamowe

Poprowadzimy dla Ciebie skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, Linkedinie, Tik Toku, Pintereście, Twitterze czy Instagramie. W pełni transparentnie i ze zrozumiałymi raportami. Wyciśniemy wszystko z Twojego budżetu reklamowego, aby każda wydana na reklamy złotówka przełożyła się na Twoje cele biznesowe.

Strategie Social Media

Znajdziemy wyróżniki Twojej marki, zdefiniujemy potrzeby Klientów i połączymy wszystkie kropki, tworząc skuteczną strategię komunikacji. Przekonasz się, że social media sprzedają i że sprzedawać może nie tylko reklama, ale też marka. Pomożemy Ci, żeby Klient uwierzył w Twoją ofertę i stał się zaangażowanym fanem.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

Skontaktuj się z nami

Zbuduj społeczność wokół swojej marki i obserwuj jak rośnie liczba fanów - tych zaangażowanych. Przekonaj się, że social media mogą sprzedawać. Napisz do nas i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób możemy pomóc Ci rozwinąć Twoje profile.