fbpx
Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Branding

Odkrywamy i podkreślamy unikalność marek. Tworzymy atrakcyjną identyfikację wizualną, budujemy spójne love brandy, które rozkochują w sobie Klientów. Sprawiamy, że marki angażują, są rozpoznawalne i przekazują swoje wartości.

We make brands matter We make brands matter

PROJEKTOWANIE IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Projektujemy identyfikację wizualną spójną z tonem głosu marki. Pracujemy dla marek znanych i dla tych, które chcą być znane. Potrafimy łączyć design i biznes. Papier i digital. Wprowadzamy na rynek projekty i produkty. Wymyślamy, kreujemy i wdrażamy. Przeprowadzamy przez proces zmian. Tworzymy nie tylko materiały reklamowe, ale doświadczenia Klienta. Dbamy o detale. I słuchamy, bo to Ty budujesz swoją markę. My pomożemy Ci znaleźć dla niej “opakowanie”.

Logo i księga znaku

Zaprojektujemy dla Ciebie wyróżniające się logo wraz z kartą znaku. Otrzymasz minimum trzy propozycje łączące Twoje oczekiwania z naszym świeżym spojrzeniem. Przygotowujemy projekty tak, aby doskonale sprawdziły się zarówno w druku, jak i digitalu.

Identyfikacja wizualna

Specjalizujemy się w skupianiu uwagi, dlatego stworzymy dla Ciebie spójną identyfikację wizualną, która przyciągnie Klientów. Doradzimy odpowiedni kierunek, który sprawi, że Twoje logo, materiały marketingowe i gadżety reklamowe, będą doskonałą wizytówką Twojej firmy.

Materiały reklamowe

Stworzymy dla Ciebie materiały reklamowe na targi, eventy, konferencje i inne ważne wydarzenia w Twojej firmie. Zaprojektujemy roll-upy, katalogi, teczki, długopisy, torby, t-shirty, słodycze reklamowe i wszystkie inne niezbędne gadżety.

Opakowania produktów

Odświeżymy Twoje opakowania produktów lub zaprojektujemy nowe. Przeanalizujemy produkt, ustalimy hierarchię informacji i dobierzemy atrakcyjną szatę graficzną. Przekonamy Twoich Klientów, że jest on wart ich pieniędzy.

Katalogi

Opracujemy dla Ciebie katalogi, foldery i broszury reklamowe, które będą wspierać Twoją sprzedaż i uatrakcyjnią spotkania biznesowe. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie uszlachetnienia i technologie druku, żeby Twój projekt prezentował się elegancko i nowocześnie.

Animacje reklamowe

Zagwarantujemy Ci wysoką jakość animacji wizerunkowych, produktowych i instruktażowych. Przygotujemy dla Ciebie scenariusz i zrealizujemy każdą koncepcję. Stworzymy efektowny content dostosowany do wszystkich miejsc reklamowych, w których chcesz prezentować swoje produkty.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

01
Więcej niż jeden projekt

Zawsze otrzymujesz kilka różnych propozycji projektu graficznego do wyboru.

02
Kompleksowa obsługa

Przygotujemy dla Ciebie materiały reklamowe, zarówno na potrzeby działań online, jak i offline.

03
Wsparcie w druku

Pomożemy Ci wybrać najlepsze konfiguracje do druku, aby zmaksymalizować pożądany efekt.

04
Doradztwo marketingowe

Nad Twoimi projektami będzie pracować nie tylko grafik, ale również zespół marketingowców.

Skontaktuj się z nami

Postaw na identyfikację wizualną, która zapada w pamięć. Napisz do nas kilka słów o swojej firmie, określ, jakich materiałów potrzebujesz, a my wyślemy Ci dedykowaną wycenę i pomożemy podkreślić mocne strony Twojej marki.