fbpx
Type at least 1 character to search
Back to top
Twój zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii SEO
  • Wykonywanie audytów SEO
  • Analiza serwisów konkurencyjnych
  • Wdrażanie zaleceń optymalizacyjnych we współpracy z działem IT
  • Linkbuilding
  • Monitoring i analiza wyników SEO
  • Współpraca z zespołem content marketingowym
  • Raportowanie działań
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad i technik SEO
  • Praktyczna znajomość narzędzi SEO
  • Znajomość CMS (WordPress, Prestashop, Shoper)
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania zapleczem pozycjonerskim
  • Podstawowa wiedza IT
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej w dowolnych godzinach
  • Możliwość zatrudnienia na część etatu – mile widziani freelancerzy szukający dodatkowych zleceń
  • Brak konieczności bieżącego kontaktu z Klientem – bierzemy to na siebie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B, umowy o pracę lub umowy zlecenie
Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.