Butikowy charakter naszej agencji pozwala nam być zawsze blisko Klientów .

Traktujemy ich biznesy jak własne, zapewniając zaangażowane i indywidualne podejście oraz pełną transparentność współpracy.
Zespół przyjaciół pracujących dla Ciebie
Człowiek od zadań specjalnych, władca Excela, odpowiedzialny za kwestie administracyjne, finansowe i formalne. Negocjuje warunki współpracy, tak, aby z każdym spotkać się w połowie drogi. Zarządza projektami, wydłuża dobę i pokonuje deadline. W pracy z dużą troską opiekuje się Klientami, w domu kotem. Prywatnie fan sportu, najczęściej z kanapy.
Piotr Czernecki
Managing Director
Prawdziwy marketing freak. Specjalistka od marketingu w wyszukiwarkach i public relations. Wykładowca i szkoleniowiec. Skutecznie przekształca briefy w strategie marketingowe i kampanie sprzedażowe. W jej portfolio znajdziecie setki kampanii z najróżniejszych branż. Zdarza jej się zwalniać tempo - w górach, chociaż i tam postanowiła zdobyć TOP 1 każdego pasma w Polsce.
Sylwia Walkowicz
Marketing Director
  Social Media Ninja, specjalista PPC. Mistrz w budowaniu społeczności i przekształcaniu marek w love brandy. To dzięki niemu, Klienci pojawią się w Twoich mediach społecznościowych i będą chcieli zostać z Tobą na dłużej. Każdego dnia udowadnia, że social media sprzedają. Rzetelnie relacjonuje życie swojego psa na Instagramie i nie ma dla niego złej pogody na rower.  
Bartłomiej Jania
Social Media Director
Nasza historia

Różne kompetencje. Różne doświadczenie. Wspólna pasja. 

W dobrym teamie ludzie rozumieją się bez słów, dlatego Friends Make Brands to kameralny i pracujący ze sobą od wielu lat zespół ekspertów z różnych dziedzin marketingu.

Pracujemy zarówno z dużymi, rozpoznawalnymi markami, jak i z brandami, które dopiero wchodzą na rynek. Dziesięć lat doświadczenia w branży, setki przeprowadzonych kampanii i tysiące godzin rozmów z naszymi Klientami pozwalają nam zapewniać jak najlepsze efekty biznesowe.

 

Poznaj naszych biznesowych przyjaciół